Oud-leerlingen

Het is onze bedoeling deze pagina te vullen met alle namen van oud-leerlingen, die bij ons bekend raken. Mocht u bij het lezen van de namen nog mensen kennen, die niet genoteerd staan, mail of bel ons dan even. Zie de titelpagina onder de knop "Welkom". Of ... vertel die mensen over onze reünie ...

Naam Woonplaats Leerling van  ... tot ....  Komt
j/n
Email
1920 - 1930        
Mevr. I ter Meulen-de Goederen Vlissingen 1929-1937  j  
Mevr. Kusse-Smit Middelburg 1927 t/m 1933  j  
         
1930 - 1940        
K. de Nooijer Vlissingen 1933 t/m 1939  j  
S.Nolet-Roelse Vlissingen 1933  j  
Mevr. v.d. Burgh Vlissingen 1935 t/m 1939  j  
Coba Hulst-Gebraat Vlissingen 1931 t/m 1937  j  
S.A.Sanderse-Smit Vlissingen 1931 t/m 1937  j fam.sanderse@hetnet.nl
C.M. Sliers Vlissingen 1938  j  
1940 - 1950        

Renate Gruber

Vlissingen 1946 t/m 1952  j rengrv@zeelandnet.nl
L.C.Vercauteren   1947 t/m 1952  j dree5547@zeelandnet.nl
W.Snaaijer Vlissingen 1947 t/m 1952  j  
E.Meulmeester/de Brabander Vlissingen 1948 t/m 1952  j  
Jos Ekkebus Vlissingen 1944 t/m 1946  j  
N.Post Vlissingen 1948 t/m 1953  j  
T.Stokman Australië 1948 t/m 1953  j  
Riet van Dijk-Jobse Vlissingen 1948 t/m 1954  j  
Wil Prins - Marckelbach Vlissingen 1946 t/m 1952  j andrep@zeelandnet.nl
Dhr. Valkier Vlissingen 1949 t/m 1955  j  
Riet Labrujere Vlissingen 1948 t/m 1953  j  
Els Labrujere Vlissingen 1948 t/m 1954  j strooidoe@hetnet.nl
Anneke de Graaff Purmerend 1945 t/m 1954  j annekedegraaff@gmail.com
Jan Peters Vlissingen 1949 t/m 1955  j twvdhooft@zeelandnet.nl
André Davidse Vlissingen 1947 t/m 1953  j  
E.Lefevre Den Haag 1949 t/m ????  j  
John Timmerman Den Helder 1948 t/m 1955  ? j.p.f.timmerman@quicknet.nl
Kees Anthonisse   1946 t/m 1951  j  
S.Warman   1949 t/m 1954  j eawarman@kpnplanet.nl
Joop van Poelje Papendrecht 1948 t/m 1954  j j.vanpoelje@live.nl
E.Lefevre Den Haag 1949 t/m 1955  j  
Joke van Breen-van Boekhout Vlissingen 1947 t/m 1953  j jhovabo@zeelandnet.nl
Mevr. Kampwaert Vlissingen 1949 t/m 1955  j  
         
         
         
1950 - 1960        
Jenny Paardekooper Middelburg 1955 t/m 1961  j appie.menheere@orange.nl
John van der Heijden Vlissingen 1958 t/m 1963   tian@zeelandnet.nl
W. Mange Vlissingen 1952 t/m 1958  j  

De Kam; geb. Tienpond

Vlissingen 1950 t/m 1956  j  

Kees de Munck

  1957 t/m 1963  j cdemunck@zeelandnet.nl
L.J. Goedbloed Oost-Souburg 1952 t/m 1958  j  
Jenny Menheere-Paardekooper Middelburg 1955 t/m 1961  j  
J.Passenier Vlissingen 1950 t/m 1956  j  
Elsa de Graaf   1953 t/m 1960  j  
W. de Brabander Aagtekerke 1952 t/m 1958  j  
L.J.Goedbloed Oost-Souburg 1952 t/m 1958  j lebego@hetnet.nl
Annie de Jong-Post   1956 t/m 1958  j anpost@zeelandnet.nl
J.J. van Blokpoel   1954 t/m 1960  j  
A.J. van Blokpoel   1958 t/m 1964  j ajblokpoel@zeelandnet.nl
Klazien Bömer-Schroevers Vlissingen 1959 t/m 1965  j  
Martin Bömer Vlissingen 1959 t/m 1965  j  
J.H. Quite Vlissingen 1952 t/m 1960  j  
Nel Fliers Vlissingen 1958 t/m 1963  j p.fliers@kpnplanet.nl
Carla Meliefste-Keulemans Vlissingen 1958 t/m 1964  j  
Peter ter Meulen Vlissingen 1958 t/m 1964  j  
Hanny Roodenburg Vlissingen 1953 t/m 1959  j hannyroodenburg@hotmail.com
Hein Naerebout Vlissingen 1957 t/m 1963  n hein.naerebout@zeelandnet.nl
Carla Phil-Overwijk   1959 t/m 1965  j hphil@hetnet.nl
Marga de Kraker-Smit   1959 t/m 1965  n  
Jan van Gorp Vlissingen 1958 t/m 1964  j janvangorp@zeelandnet.nl
W. Groen Vlissingen 1956 t/m 1963  j  
Elly Mol-Nuis Vlissingen 1958 t/m 1964  j peterdane@zeelandnet.nl
Diane van Weelde Vlissingen 1953 t/m 1959  j monique@eethuisbinnenbuiten.nl
J.v.Raalte-de Nooijer Oost-Souburg 1951 t/m 1957  j r.van.raalten@kpnplanet.nl
G.Bongers-de Nooijer Vlissingen 1952 t/m 1958  j  
L.Keijmel Vlissingen 1951 t/m 1957  j  
T.C.Wurth-de Kam Vlissingen 1950 t/m 1956  j  
Sjaak de Ruijter Vlissingen 1955 t/m 1962   sjaakaddie@zeelandnet.nl
Tonny de Ruijter Vlissingen 1955 t/m 1962  j koekarno@zeelandnet.nl
Henk van der Hoeven Oost-Souburg 1955 t/m 1961  j henkvdhoeven@schelde.com
Beppie Timmerman-Marckelbach Den Helder 1953 t/m 1958  ? j.p.f.timmerman@quicknet.nl
I.P. Hoveijn-Jolie   1957 t/m 1963  j iphoveijn@zeelandnet.nl
Ies Bijleveld   1950 t/m 1956  j bijies@zeelandnet.nl
Foort Bruinooge   1958 t/m 1964   fbruinooge@zeelandnet.nl
D. Kallemein Vlissingen 1952 t/m 1958  j  
Greta Post   1953 t/m 1954`  j gretapost@zeelandnet.nl
Kees Jasperse   1958 t/m 1964  j  
Frans van Hofwegen   1952 t/m 1958  j hofweg@xs4all.nl
         
         
         
1960 - 1970        
Suzanne de Blauw-de Nooijer Middelburg 1962 t/m 1966  j willem.de.blauw@planet.nl
Astrid Hubregtse   1966 t/m 1972  j astridhubregtse@zeelandnet.nl

Els de Ruijsscher

Goes 1960 t/m 1966  n s.dewitte@planet.nl

Caroline van Cranenburgh

Veere 1967 t/m 1972  j cvc@deltaland.nl

Annemieke Clemminck-Lucas

Monster 1966 t/m 1972  j anrocle@kabelfoon.nl
Jos Klap Vlissingen 1960 t/m 1966  j zjoske@zeelandnet.nl
Fred van Akkeren   1960 t/m 1966   kfvakkeren@zeelandnet.nl
Mieke Visser   1960 t/m 1966   miekev@zeelandnet.nl
Fred van Akkeren Vlissingen 1960 t/m 1966  j  
Mieke Stroo Vlissingen 1960 t/m 1966  j  
Lianne de Nooyer - Klap Vlissingen 1964 t/m 1970  j m.de.nooyer@kpnplanet.nl
John Snaaijer Vlissingen 1962 t/m 1966  j johnsnaayer@zeelandnet.nl

Hans Hubregtse

Middelburg 1966 t/m 1972  j h.j.hubregtse@kpnplanet.nl
Marianne den Hamer   1957 t/m 1963   j rvanbeveren@zeelandnet.nl
Hans v.d. Linde   1968 t/m 1974  j hansvdl@zeelandnet.nl
Roland Roelse   1960 t/m 1966  j vivian_roelse@hotmail.com
Nina van Duin-Stein Middelburg 1969 t/m 1976  j duinf@zeelandnet.nl
Caroline Fliers   1968 t/m 1974  j doubledd@zeelandnet.nl
Joke Hoondert-Verboom Oost-Souburg 1967 t/m 1970  j jhoondert@hotmail.com
Ronald Merkensteijn Schagen 1960 t/m 1966  j ronaldenannie@quicknet.nl
Joke Overwijk   1962 t/m 1965  j  
Suus Alfons-Grootjans Vlissingen 1962 t/m 1968  j alfons52@zeelandnet.nl
Marian Jasperse Vlissingen 1967 t/m 1973  j johnhollander@zeelandnet.nl
Wilma Dingemanse Vlissingen 1967 t/m 1973  j wilma1801@zeelandnet.nl
Marga Freijser-Geense Rilland 1966 t/m 1969  j theomarga@zeelandnet.nl
Ko Smeding   1961 t/m 1969  j smeedje@scarlet.nl
Peter Vader Vlissingen 1962 t/m 1968  j themog@zeelandnet.nl
Yvette den Besten-vLeeuwen   1961 t/m 1967  j fam.den.besten@hethet.nl
Jos Grootjans Westkapelle 1962 t/m 1968  j jgrootjans@zeelandnet.nl
Leo Platteuw   1962 t/m 1968  j leopl@xs4all.nl
Gerda Kaasenbrood-Fliers   1965 t/m 1971  j rkaasenbrood@zeelandnet.nl
P.Roelse Vlissingen 1969t/m 1975  j peterdebby@kpnplanet.nl
Simone den Dikken-Laurens Veere 1963 t/m 1968  j enomis@zeelandnet.nl
Ben Grool Vlissingen 1965 t/m 1972  j ben-tessa@planet.nl
Hannie de Nooijer-de Bruijn   1961 t/m 1967  j  
Sylvia Terwiel   1964 t/m 1966  j  
A.C. Maes Serooskerke 1963 t/m 1969  j  
Bennie Japerse   1960 t/m 1966  j  
Ineke Sinay-Jasperse   1962 t/m 1968  j inekesinay@hotmail.com
Riekje Joosse-Meulmeester   1966 t/m 1972  j  
Jannie Meulmeester   1967 t/m 1973  j  
         
1970 - 1980        
Lydia Navest-Prins Vlissingen 1970 t/m 1976  j lydianavest@hotmail.com
Daniëlle Butz Vlissingen 1979 t/m 1983  j edemuijnck@zeelandnet.nl
Maaike Walraven-van der Sloot Oost-Souburg 1972 t/m 1974  ? maws@zeelandnet.nl
Dorine Pedersen   1970 t/m 1980  j zeemaas@zeelandnet.nl
Jolanda Boer-Poppe Strijen 1974 t/m 1980  j jboer@rbi.nl
Mirjam van Gemst   1978 t/m 1984    
Marlies de Bruijne   1978 t/m 1984  j lady.m@zeelandnet.nl
Nienke Kossen   1970 t/m 1976  j nienke.kossen@planet.nl
Fred van Reijen Tilburg 1970 t/m 1975  j  
S.Casteleijn Vlissingen 1971 t/m 1978  j sbcasteleijn@hetnet.nl
Jacco den Toonder Vlissingen 1972 t/m 1978  j dtoonder@zeelandnet.nl
Richard de Groot   1979-1980  j imprezagek@hotmail.com
Claudia van Hoorn Middelburg 1977 t/m 1963  j wolkje72@zeelandnet.nl
Mariette Ceelen Lierop 1978 t/m 1983  ? marietteceelen@hotmail.com
Anita Paardekooper-v.d. Ketterij Vlissingen 1972 t/m 1978  j  
Jolanda van der Broek-Meulmeester Vlissingen 1974 t/m 1977  j erjoenco@zeelandnet.nl
Job Meulmeester Vlissingen 1974 t/m 1977  j  
Anja van der Linden-Goedhart   1970 t/m 1976  j marichen@zeelandnet.nl
         
         
         
1980 - 1990        

Patrick van der Maale

   1980 t/m 1987  j pvdmaale@zeelandnet.nl
Wendy Leijdekkers/Ghijsels    1984 t/m 1987  j wenjo@zeelandnet.nl
Sofia Leermakers/v.d.Linden Schiedam    j sofiavanderlinden@hotmail.com
Mark Schelling   1987 t/m 1994  j schelling_m@hotmail.com
Onno Hoogesteger   1984 t/m 1988  j ohoogesteger@planet.nl
         
         
         
         
         
1990 - 2000        
Kris Guo    1994-1995   (gr7)  j krisguo@hotmail.com
Rutger Oskam   1994 t/m 1999  j rutgeroskam@hotmail.com
Kimberley Dijkstra Vlissingen 1992 t/m 2000  j ms_kimmiey@hotmail.com
Wendy van Belzen Vlissingen 1992 t/m 2000  j  
Sander Samplonius Vlissingen 1992 t/m 2000  j sampies@xs4all.nl
Sharon Lammens Vlissingen 1994 t/m 2002  j sjaron_@live.nl
Daan Smit Vlissingen 1994 t/m 2002  j smitp@zeelandnet.nl
Maaike Smit Vlissingen 1992 t/m 2000  j smitp@zeelandnet.nl
Selena Paardekooper Vlissingen 1992 t/m 2000  j  
         
2000 - 2008        
Digna Steijn Vlissingen 2000 t/m 2006  j dignasteijn@hotmail.com
Melissa But Vlissingen 2000 t/m 2004  j  
Priscilla But Vlissingen 2000 t/m 2006  j  
Francesca Hemelaar Vlissingen 1998 t/m 2006   farfartogether@planet.nl
         
         
         
         
onbekend        
Leo van der Meer      j leomeer@zeelandnet.nl
Lenie Verboom      j oshiba@zeelandnet.nl
Ilona Kamminga-de Wispelaere Zijldijk (Gr.)    j mummy270@hotmail.com
N. v.d.Linden-Wijkhuijzen Oost-Souburg    j  
G.Schets-v.d.Klooster Vlissingen    j  
G.Koole-Ivens Oost-Souburg    j  
K.Kikkert Oost-Souburg    j  
S.G.v.d.Wart-v.Klooster Vlissingen    j  
J.C.Tienpond Vlissingen    j  
Joke Riemeijer      j branie@zeelandnet.nl
Christiaan v.d. Linden      j  
Lieneke Simpelaar      j lienekes@zeelandnet.nl
Lieke Steyn Vlissingen    j liekesteyn@hotmail.com
Wanda Hollander-van Velzen Vlissingen    j j_hollander@wanadoo.nl
Lenie Verboom      j  
Jan Peters Vlissingen    j twvdhooft@zeelandnet.nl
Hans Murre Vlissingen    j hans@automurre.nl
Kees Antonisen      j cb.a@home.nl
Marcel van Loenhout      j mic-mac@planet.nl
Angela van Dijke-Tilroe      j ansiet@zeelandnet.nl
E.Rouw Oost-Souburg    j jansensmit@zeelandnet.nl
M.J. van Sabben Vlissingen    j  
L.Matteman Vlissingen    j  
S.Krab-Oreel Vlissingen    j  
Ans Rodermond-v.d.Linde      j anbra@zeelandnet.nl
Dick Krol Oost-Souburg    j dickkrol@zeelandnet.nl
Gerhard van den Heuvel Oost-Souburg    j bokko@zeelandnet.nl
Eveline Roozeboom Oost-Souburg    j gereef@zeelandnet.nl
Carin Roozeboom      j  
S.Alfons-Grootjans      j  
Peter van Lit      j petervanlit@planet.nl
Loes Bebbelaar-Louws Oost-Souburg    j  
A.Stipzinger-vdKetterij Vlissingen    j  
Paula Meerman Arnemuiden    j paula.meerman@live.nl
Jan Meerman Ryall Bridport (UK)    j  
M.Bosschaart Koudekerke    j ribofruit@zeelandnet.nl
Marian Jasperse      j  
E.M. Vermue-Depondt      j vvermue@zeelandnet.nl
Rob Maas Vlissingen    j robenstijn@zeelandnet.nl
Peter-Jan Smits Den Haag    ? peter-jan.smits@planet.nl
Joke Hoondert       jhoondert@hotmail.com
Marius Versteeg Tilburg    j mnversteeg8a@hotmail.com
Bas Hoogesteger      j bhoogesteger@sdw.nl
Sylvia Terwiel 's-Heerenhoek    j sylburg@zeelandnet.nl
Hannie de Bruijn Vlissingen    j claros@zeelandnet.nl
Loes Bebelaar-Louws Oost-Souburg    j  
A.Stipzinger-vdKetterij Vlissingen    j  
Paula Meerman Arnemuiden    j  
Anita Witte      j  
Carla Witte      j